Ece İletişim

PANASONIC DİJİTAL SANTRAL KX-TDA200

PANASONIC DİJİTAL SANTRAL KX-TDA200
Ürün Kodu: Panasonic
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

KX-TDA serisi Panasonic PBX santraller, Ekstra Dahili Port özelliği sayesinde ek yatırım yapmadan dahili abone sayınızı arttırmaya olanak tanıyor. Ekstra Dahili Port ve Ekstra Dahili Dijital Port özelliği ile tek bir dahili porta, ayrı ayrı dahili numaraları olan iki dijital ve bir analog telefon bağlayabiliyorsunuz.

Ofislerdeki analog telefonların yerini yavaş yavaş dijital setlerin aldığı bugünlerde telefon santrallerinin her iki teknolojiyi de desteklemesi çok önemli. Panasonic KX-TDA, hem dijital, hem de analog telefon setlerini ek bir santral veya altyapı yatırımına gerek kalmadan destekliyor. Bir analog telefon setini dijital set ile değiştirmek için yapmanız gereken tek şey telefon portundan analog telefonu çekip yerine dijital seti takmanız.  Üstelik KX-TDA, kurumlarda yaygınlaşmaya başlayan DECT dijital kablosuz telefon teknolojisini de ek bir yatırım gerektirmeden destekliyor. Ürünün UCD özelliği ise belirli telefon çağrılarını aynı işi yapan kişiler arasında eşit dağıtılmasını sağlıyor. Bu sayede KX-TDA ile küçük çaplı bir çağrı merkezine sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca KX-TDA, CTI (Compuer Telephony Interface) desteği sayesinde daha geniş çaplı çağrı merkezi uygulamaları için de uygun bir çözüm.

Her türlü kurumsal sistemde olduğu gibi telefon santralleri için de kurulum ve işletme maliyetleri çok önemli. KX-TDA, kolay montaj ve kurulumu ile öne çıkıyor. Hem duvara hem de 19" rack kasa ile sistem odalarına monte edilebilen ürün, fabrika ayarları sayesinde kurulduğu anda hizmet vermeye başlayabiliyor.

Kurulumu gibi yönetimi de çok kolay olan KX-TDA, hem özel setler ile hem de USB port , modem veya IP tabanlı bir network üzerinden bağlanan bir PC ile programlanabiliyor. Üstelik bu çalışma sırasında santralinizi durdurmanız da gerekmiyor. Gerekli ayarlamaların yapılmasının ardından tüm bilgiler santral üzerindeki bir SD karta aktarılarak, daha sonra gerektiğinde yeniden yüklenmesi de sağlanabiliyor.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: